ارکستر سازهای ملی استاد روح الله خالقی فراخوان داد

از سوی دبیرخانه کنفرانس مطالعات هنر

فراخوان تشکیل ارکستر سازهای ملی استاد روح الله خالقی منتشر شد

بدینوسیله از کلیه نوازندگان سازهای ایرانی شامل: تار، تارباس، سه‌تار، کمانچه، قیچک آلتو و قیچک باس، عود، سنتور، قانون، نی و سازهای ضربی (تنبک و دف) دعوت می‌گردد تا درخواست خود را شامل رزومه‌ مختصر و کلیپی از نوازندگی جهت عضویت در ارکستر به ایمیل artconference85@gmail.com ارسال نمایند.

دکتر محمدرضا عزیزی، مدیر هنری ارکستر، مهلت ارسال درخواست را تا ۱۵ خرداد ۱۴۰۳ اعلام کرده و گفت: با توجه به لزوم حفظ و گسترش رپرتوار اجرایی و همنشینی نوازندگان موسیقی ایرانی در کنار هم در شکل و شمایل یک ارکستر تصمیم به تشکیل شورای هنری برای راه اندازی ارکستری با نام بلند استاد خالقی گرفتیم که حضور پررنگ و گرانقدر ایشان در تولید و اجرای آثار ارکسترال موسیقی ایرانی برهیچکس پوشیده نیست. وی افزود: یک دوره‌ی شش ماهه آماده سازی و توانمندسازی به همراه بخش‌های متنوع تخصصی و آموزشی در نظر گرفته شده که پس از ارزیابی درخواست‌های ارسالی، از برگزیدگان جهت عقد قرارداد و آغاز تمرینات تخصصی برای کنسرت دعوت به عمل خواهد آمد.

محمدرضا عزیزی، امیر محمدرضایی، علیرضا عقیقی، پویا محمدی، کیارش داوودی، کیارش بکتاشیان، مسعود آزین، جلال نقی‌لو، مسعود جعفری شورای هنری این ارکستر را تشکیل می‌دهند.

اطلاعات بیشتر در سایت: artconference.ir

رسانه نقد هنری

رسانه مستقل نقد و پژوهش هنر در همکاری فرهنگی با فصلنامه مطالعات هنر و زیباشناسی

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا